Maxfit Sports Center

3.5
(79)

Bornova Maxfit Sports Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu Mah. 243 Sok. No:17 Zemin Kat D.5, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 348 00 66

Bornova Maxfit Sports Center Yol Tarifi

Maxfit Sports Center İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu Mah. 243 Sok. No:17 Zemin Kat D.5, Bayraklı – İzmir olan Maxfit Sports Center, işletmesine (0232) 348 00 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maxfit Sports Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maxfit Sports Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maxfit Sports Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maxfit Sports Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maxfit Sports Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maxfit Sports Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maxfit Sports Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maxfit Sports Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Maxfit Sports Center Yorumları

  1. PANDEMİ NEDENİYLE TASI TARAĞI TOPLAYIP KAÇIP GİTMİŞLERDİR. BİNLERCE İNSANDAN YILLIK ÜYELİK ÜZERİNDEN PARALARI ALMIŞ, ANCAK DEVLET BANA SAHİP ÇIKMADI, BORÇLARIMI ÖDEYEMİYORUM, MAC-FİTE DEVREDİCEM SİZİN ÜYELİKLERİ DİYE GERÇEKTEN UZAK BEYANLARLA PARALARIMIZI GERİ ÖDEMEYEREK SIRRA KADEM BASMIŞ BİR YERDİR. GERİ ÖDEMEDİĞİNİZ HER PARA ZEHİR ZIKKIM OLSUN!

  2. Ocak ayında Gold üye oldum 2 ay gittikden sonra kapandı pandemiyi fırsat bilen Hüseyin bey yeni yetme tefeciler gibi haklısınız canimimi alacaksınız diyerek üyelerini mağdur ediyor.. hukuki yollara başvuracagim … Bu yasattiginiz problem için hakkım haram zıkkım olsun

  3. arkadaş üyeydi geldik baktık 2 yıllık üyeliği kapandık diye hiç etmişler. vermiyorlar

  4. Telefon numaranızı nasıl ögrenebilirim kayıtlı nodan ulasamadm

Yoruma kapalı.