Melek Eczanesi

5
(4)

Bornova Melek Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:39, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 23 83

Bornova Melek Eczanesi Yol Tarifi

Melek Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:39, Bornova – İzmir olan Melek Eczanesi, işletmesine (0232) 388 23 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Melek Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Melek Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Melek Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Melek Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Melek Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Melek Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Melek Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Melek Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Melek Eczanesi Yorumları

  1. Personeller çok ilgili, her türlü yardımcı oluyorlar. Özellikle Gökhan Bey için 10 yıldır bu eczaneden alışveriş yapıyoruz.

Yoruma kapalı.