Merve Kırtasiye

3.7
(3)

Bornova Merve Kırtasiye adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 126/2. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Merve Kırtasiye Yol Tarifi

Merve Kırtasiye İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 126/2. Sk., Bornova – İzmir olan Merve Kırtasiye, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Merve Kırtasiye ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Merve Kırtasiye yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Merve Kırtasiye hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Merve Kırtasiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Merve Kırtasiye ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Merve Kırtasiye için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Merve Kırtasiye bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Merve Kırtasiye sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Merve Kırtasiye Yorumları

  1. Kırtasiye faaliyette ama normal bir saatte gitmeme rağmen kapalıydı. Nedeniyle ilgili hiçbir bilgilendirme de yoktu. ????????????

Yoruma kapalı.