Mila Market Alcohol & Tobacco Shop

4.3
(67)

Bornova Mila Market Alcohol & Tobacco Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, Turgut Reis Cd. No:76/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0552 309 11 91

Bornova Mila Market Alcohol & Tobacco Shop Yol Tarifi

Mila Market Alcohol & Tobacco Shop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, Turgut Reis Cd. No:76/A, Bornova – İzmir olan Mila Market Alcohol & Tobacco Shop, işletmesine 0552 309 11 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mila Market Alcohol & Tobacco Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mila Market Alcohol & Tobacco Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mila Market Alcohol & Tobacco Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mila Market Alcohol & Tobacco Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mila Market Alcohol & Tobacco Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mila Market Alcohol & Tobacco Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mila Market Alcohol & Tobacco Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mila Market Alcohol & Tobacco Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mila Market Alcohol & Tobacco Shop Yorumları

  1. Öncelikle güvenilir alışverişin tek adresi ayrıca güler yüzlü çalışanlarıyla ön planda olan bir mekan şimdiden herkese hayırlı alışverişler…????????

  2. Güler yüzlü ve canayakın çalışanlar buraya gitme nedenim mutlaka gidip görmeniz gereken bir mekan

  3. Sahipleri ve çalışan arkadaşlar çok ilgili, yardımsever ve güleryüzlü

  4. Tertemiz, düzenli ve ilgili personeli ile evime uzak olmasına rağmen her zaman gittiğim mekan. Tavsiye edilir.

Yoruma kapalı.