Mine Sürücü Kursu

1
(2)

Bornova Mine Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 170. Sk. 8 A, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Mine Sürücü Kursu Yol Tarifi

Mine Sürücü Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 170. Sk. 8 A, Bornova – İzmir olan Mine Sürücü Kursu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mine Sürücü Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mine Sürücü Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mine Sürücü Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mine Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mine Sürücü Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mine Sürücü Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mine Sürücü Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mine Sürücü Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mine Sürücü Kursu Yorumları

  1. 2 kez sınav kaydımızı yapmadılar kursun sahibine aylardır ulaşamıyoruz parasını yatırdığımız sınava giremiyoruz herkes suçu başkasına atıyor, işyeri sahibi ise ortada yok. Gördüğüm en lakait işletme mahkemelik olucaz. En kötüsü de ne yazıkki bu olayları yaşayan bir tek biz değilmişiz.

  2. Ücretini ödediğim A2 ehliyeti için sınav zamanı geldiğinde aranacağımın söylendiği ve 2 yıl içerisinde defalarca gidip yüzyüze görüşmeme, telefonla aramama rağmen hiç bir şekilde sonuç alamadığım, muhatap olacak doğru düzgün bir yetkili bulamadığım, yaptığım ödemenin iade edilmesini istediğimdeyse muhasebeye dilekçe yazmam gerektiği söylenildi. Böyle rezalet bir işletme daha olamaz.

Yoruma kapalı.