Network

4.2
(13)

Bornova Network adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bornova Forum Alışveriş Merkezi A1 Blok No:6, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 47 82

Bornova Network Yol Tarifi

Network İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bornova Forum Alışveriş Merkezi A1 Blok No:6, Bornova – İzmir olan Network, işletmesine (0232) 342 47 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Network ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Network yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Network hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Network ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Network ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Network için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Network bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Network sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Network Yorumları

  1. Sorunlu ürünlerde yardımcı oluyorlar

  2. Park Bornova outlet alışveriş merkezin de, nezih güzel temiz giyim mağazası, sezonda olduğu içindir diye düşünüyorum. Fiyatlar henüz düşmemiş. Biraz gezdim alışveriş merkezinde ama pek bişey aldım sayılmaz. Sezon sonu indirimleri bekliyorum. kaliteli markalı ürünleri takip edip en iyi fiyata alabiliyorum????

  3. Değerli mağaza müdürü ve ekip çok iyi, işlerine hakimler ve severek yapıyorlar. Teşekkürler.

Yoruma kapalı.