Bornova Ocean College

4.5
(43)

Bornova Bornova Ocean College adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 129 / 32 Sokak No: 2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 325 70 70

Bornova Bornova Ocean College Yol Tarifi

Bornova Ocean College İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 129 / 32 Sokak No: 2, Bornova – İzmir olan Bornova Ocean College, işletmesine (0232) 325 70 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Ocean College ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Ocean College yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Ocean College hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Ocean College ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Ocean College ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Ocean College için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Ocean College bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Ocean College sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Ocean College Yorumları

  1. Salgından dolayı ara verdiğimiz eğitimimizle ilgili öğretmenlerimiz hem onlıne olarak hemde watsap gruplarımızdan bizi çok güzel takip ediyor ve yönlendiriyor.Onlıne eğitimde sanki sınıftaymış gibi derslerimiz devam ediyor , Ödevlerimizde 🙂 Okyanus Koleji yönetimine ve öğretmenlerimize bize verdikleri değer ve önem için çok teşekkür ediyorum.Okyanus Kolejinde okumak ayrıcalıkmış bunu şu anda çok iyi görüyorum. Saygı ve sevgilerimle.

  2. Tavsiye ederim. Sistemi kurmuşlar. Çalışan öğrenci başarır.

  3. İlgili ve bilgi eğitimcieri ile yöneticilerden oluşan iyibir eğitim yuvası.

  4. Eğitim ve öğretim oldukça iyi.. 4 yıl önce açıldı.. Tertip düzen disiplin ve en önemlisi öğretmenleri çok iyi.

  5. Göründüğü kadarıyla guzel,temiz,disiplinli bir eğitim mekanına benziyor inşaallah yanılma ilerki süreçte dahada anlaşılacaktır.Simdiye kadar memnuniyet fikri verdikleri için emeği geçenlere teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.