Öncü Döner

3.6
(218)

Bornova Öncü Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 166. Sk. 12/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 70 77

Bornova Öncü Bornova Yol Tarifi

Öncü Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 166. Sk. 12/A, Bornova – İzmir olan Öncü Bornova, işletmesine (0232) 388 70 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Öncü Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Öncü Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Öncü Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Öncü Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Öncü Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Öncü Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Öncü Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Öncü Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 218

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Öncü Döner Yorumları

  1. Hızlı hizmet veriliyor, tavuk dürüm içersinde ki sosun tadına bayıldım

  2. Beğenerek gidiyorum ama patates oranı tavuk oranını geçince olmadı

  3. Net Türkçe bildikleri halde 3 garsonların bağıra bağıra yabancı bir dilde konuşmaları müşterinin karşısında epey tuhafima gitti.
    Bir de biri yag tenekesinden kepceyi batirip gidiyor saka olsun diye tomates sosuna batirip geliyor. Biraz ciddiyet Allah aşkına

  4. Sos lezzet güzel ama içini fazla patatesle doldurmuşlar yapmadan önce uyarirsaniz daha iyi olur

Yoruma kapalı.