Örnek Halı Yıkama

3
(2)

Bornova Ornek Hali Yikama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 382 99 00

Bornova Ornek Hali Yikama Yol Tarifi

Ornek Hali Yikama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Bornova – İzmir olan Ornek Hali Yikama, işletmesine (0232) 382 99 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ornek Hali Yikama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ornek Hali Yikama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ornek Hali Yikama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ornek Hali Yikama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ornek Hali Yikama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ornek Hali Yikama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ornek Hali Yikama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ornek Hali Yikama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Örnek Halı Yıkama Yorumları

  1. İlk aramamızda 1 m2 fiyatına 7 lira diyip sonra 4 m2 halıya 80 TL isteyen sömüren bir işletme itiraz ettiğimizde de 80 TL altına halı almadıklarını söylüyorlar. İnsanları sömürmek için ne yapacaklarını şaşırmışlar.

Yoruma kapalı.