Oto Cekap

4.7
(3)

Bornova Oto Cekap adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 413. Sk. No:14, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 461 08 50

Bornova Oto Cekap Yol Tarifi

Oto Cekap İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 413. Sk. No:14, Bornova – İzmir olan Oto Cekap, işletmesine (0232) 461 08 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Oto Cekap ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Oto Cekap yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Oto Cekap hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Oto Cekap ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Oto Cekap ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Oto Cekap için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Oto Cekap bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Oto Cekap sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Oto Cekap Yorumları

  1. buradan daha iyi bir araç tamir yeri bulamam ilgi güzen güvenilir dürüst ve araç sahiplerini kandırmıyorlar Bülent kantar sahibi tavsiye ederim

Yoruma kapalı.