Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

4.8
(14)

Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 115/2. Sk. no 7, Bornova – İzmir

Telefon : 0530 605 76 94

Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 115/2. Sk. no 7, Bornova – İzmir olan Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, işletmesine 0530 605 76 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Bornova Villa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. 5 yıllık üniversite hayatımın tamamını geçirdiğim yer. Tüm gün gürültünün içinde olan bizler için sakinliği ile dinlendiren, bahçesinde huzur olan bir yurt, bana kalırsa bir yurttan çok daha fazlası. Sahipleri aile şefkati ile yaklaşıyorlar ve müdire Ziynet Hanım ile temizlik personeli Arife Hanım sizi sevgisiyle aile hasretinden uzaklaştırıyor. Üstelik bulunduğu muhitin nezih olması sonucu saat kaç olursa olsun güvenlik sıkıntısı olmuyor. Öğrenci sayısının az olmasından kaynaklı herkes herkesi tanıyor ve bir süre sonra yurt arkadaşı değil de ev arkadaşı oluyorsunuz. 5 yıl daha okusam, 5 yıl daha kalabilirdim. Çok özleyeceğim. Her şey için teşekkürler Batı Villa Ailesi, ben nereye gidersem, orada bir eviniz olacak.

  2. Yurtta calisan calismayan herkes cok guler yuzlu ve yardimsever. Odalari temiz ve konforlu. Burayi seviyorum

  3. Konforlu, güvenilir,doğayla iç içe,güzel insanlarin yönetiminde bulunan kaliteli bir hizmet…

Yoruma kapalı.