Özel Direksiyon Dersi

5
(25)

Bornova Özel Direksiyon Dersi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Hürriyet Cd. No 189 D:1, Bornova – İzmir

Telefon : 0507 189 00 45

Bornova Özel Direksiyon Dersi Yol Tarifi

Özel Direksiyon Dersi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Hürriyet Cd. No 189 D:1, Bornova – İzmir olan Özel Direksiyon Dersi, işletmesine 0507 189 00 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Direksiyon Dersi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Direksiyon Dersi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Direksiyon Dersi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Direksiyon Dersi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Direksiyon Dersi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Direksiyon Dersi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Direksiyon Dersi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Direksiyon Dersi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Direksiyon Dersi Yorumları

  1. Merhaba,
    2,5 yıllık erteleyişlerim sonrasında ani bir kararla internette ararken karşılaştığım Sezer hocayı aradım. Bir haftalık güzel bir serüven başladı ve başarıyla bitti. Daha ilk derste, trafiğe çıkma sürecini erteleyerek ne kadar zaman kaybettiğimi farkettim. Trafik korkum olmamasına rağmen, trafikteki tecrübesizliğim nedeniyle cesaretim eksikti. Seri hareket edemiyor olmak ve hareketlerin reflekse dönüşmesi için biraz zamana ihtiyaç var. Bu süreci eş, sevgili, baba, abla abi arkadaş ile yürütmek kolay olmuyor. Yanınızda Sezer hoca gibi sabırlı, net talimatlar veren, bilgilendiren bir eğitmen şart. Kendisi oldukça iyi bir eğitmen, ilk ders öncesinde sizi bilgiye boğmadan aracı tanıtıyor. Kişiden kişiye eğitim programı mutlaka değişecektir, o nedenle kendi sürecimi anlatmaya gerek yok. Hocamın yönlendirmeleri sayesinde kısa sürede trafikte güvenle yol alabilecek bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Ehliyeti olan herkes aslında trafiğe çıkacak seviyede ancak ilk çıkışlar için özgüven eksikliği yaşıyorsanız benim gibi daha fazla ertelemeyin. İhityacınız olan özgüven zaten ilk dersle birlikte size gelecektir. 🙂 Sezer hocanın eğitimleri minumum 2 saat sürüyor. Süre gereği hep iş çıkışlarında buluştuğumuz için çoğunlukla İzmir trafiğinde dur kalkları da yaşayarak yoğun bir trafik eğitimini tamamlamış olduk. Bu anlamda Sezer hocaya emekleri ve desteği için tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

  2. Konforlu sürüş teknikleri hakkında verilmesi gereken tüm eğitimi birebir sezer hocadan aldım bazı fobilerim vardı ve bilgi eksiklerimi giderdim işinde hem uzman hemde profesyonel ve sabrı ile şiddetle tavsiye ederim kişiliği ve eğitimi ile birebir uyumlu ve verdiği eğitimle en kısa sürede çözüme ulaştıran harika bir hoca.

  3. Yıllardır ertelediğim bir şeydi araba kullanmak. Büyük bir önyargım vardı. Bu önyargıyı kıran ve beni cesaretlendiren Sezer Bey e çok teşekkür ediyorum. Sabrı için ayrıca teşekkürler ????

Yoruma kapalı.