Özel Saygın Koleji

4.8
(30)

Bornova Özel Saygın Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 129/26. Sk No:4, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 290 27 44

Bornova Özel Saygın Koleji Yol Tarifi

Özel Saygın Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 129/26. Sk No:4, Bornova – İzmir olan Özel Saygın Koleji, işletmesine (0232) 290 27 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Saygın Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Saygın Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Saygın Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Saygın Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Saygın Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Saygın Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Saygın Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Saygın Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Saygın Koleji Yorumları

  1. Bu okul ile iki yol önce tanıştım. Kurucuları iki öğretmen. Diğer okullar gibi öncelikleri para değil çocukların eğitimi. Birebir dersler, onbeş kişilik sınıflar, ilgili ve canayakın öğretmenleri ve sayamayacağım birçok güzellik. Kesinlikle tavsiye ederim. Herşeyden önce çocuğum burada olmaktan çok mutlu. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkürler saygın koleji.

  2. Yeğenimi yeni kaydettirdik. İnce eleyip sık dokunduğumuz bir süreç sonucunda doğru karar verdiğimizi şimdiden gördük. Ben de öğretmen olduğum için özel okullara bakış açım hep olumsuzdu. Ta ki Özel Saygın Koleji ile tanışıp konuşana kadar. Genç, dinamik, güleryüzlü, gerçekçi, eğitimci kişilerle sohbet etmek okula gidecek gençler için de büyük kazanç. Uyguladıkları yöntemler, sağladıkları imkanlar gerçekten öğrencinin akademik ve sosyal olarak kendini geliştirmesi için çok iyi. Tüm öğretmenleri, idarecileri ve kurucuları öğrencilerin gelişimleri için canla başla çalışıyorlar. “İnsan haftanın yedi günü çalışır mı?” diye düşündürüyorlar, tempoyu görünce başarı için samimiyetle çalışıldığını görüyorsunuz. Üstelik fiyatları da özel okul piyasasına göre müthiş uygun.

  3. Güler yüzlü ve alanında donanımlı öğretmen kadrosu, gerçekten öğrenci başarısına odaklanmış bir eğitim anlayışı ile aydın nesiller yetiştiren bir kurum. Çevresinde yıllardır sadece marka olmuş kolejlere göre daha başarılı ve uygun kayıt olanakları ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir eğitim merkezi.

Yoruma kapalı.