Özel Yedi Iklim Anaokulu

4.1
(11)

Özel Yedi Iklim Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 108/2. Sk. no:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 10 66

Özel Yedi Iklim Anaokulu Yol Tarifi

Özel Yedi Iklim Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 108/2. Sk. no:1, Bornova – İzmir olan Özel Yedi Iklim Anaokulu, işletmesine (0232) 375 10 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Yedi Iklim Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Yedi Iklim Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Yedi Iklim Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Yedi Iklim Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Yedi Iklim Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Yedi Iklim Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Yedi Iklim Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Yedi Iklim Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Yedi Iklim Anaokulu Yorumları

  1. Çocuğum bir yıl süreyle verdik. Çok pişman olduk. Hele rehberlik servisi tamamen ticari düşünce ile işlerini yürütüyor. Öğrenci ayrımcılığı çok fazla var.Kayıt esnasında okulun tanıtımında sundukları ile egitim anlayışlarını tamamen farklı. Rehberlik servisi ve okul ortaklarının eğitim ile ilgili tanıtıcı sözleri ve sunumu tamamen yalan üzerine kurulu. Okulu ve yöneticilerini çocuğa mobbing suçlaması ile suç duyurusunda bulunulduk.

Yoruma kapalı.