Pazar Alanı

3.9
(264)

Bornova Pazar Alanı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 849. Sk. No:15, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Pazar Alanı Yol Tarifi

Pazar Alanı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 849. Sk. No:15, Bornova – İzmir olan Pazar Alanı, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pazar Alanı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pazar Alanı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pazar Alanı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pazar Alanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pazar Alanı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pazar Alanı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pazar Alanı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pazar Alanı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 264

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Pazar Alanı Yorumları

  1. Bu pazar yerindeki satıcılar yüzünden meyve sebzemi büyük marketlerden alıyorum. Zira özellikle meyve grubunda en öne en güzelleri koyuyorlar, bu bir yere kadar anlaşılabilir fakat istediğiniz zaman gerçekten yenemeyecek kadar kötü olan ürünleri koyuyorlar. Yerinizde olsam bu pazar yerine yaklaşmam bile.

  2. Aşırı kalabalık otopark yok çok dar bir alanda pazar yeterli değil ..

  3. Gayet yeterli bir pazar yeri. Bekar olduğumuz için bize yetiyor.

  4. Kötü, kontrolsüz, sağlığa dikkat edilmiyor, kontrol hiç yok

Yoruma kapalı.