Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇

4.7
(87)

Bornova Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 259. Sk. no 41/ 1, Bayraklı – İzmir

Telefon : 0505 626 95 51

Bornova Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yol Tarifi

Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 259. Sk. no 41/ 1, Bayraklı – İzmir olan Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇, işletmesine 0505 626 95 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Pet Li̇fe İzmi̇r Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yorumları

  1. Dün başka bir veterinerde randevumda sorun yaşamam sonucu tesadüfen girdigim bir veteriner kliniği kopegimin yıllık aşılarını yaptirdim… birde tıraş olmasını rica ettim tıraşa alinirkende kışlık bir tıraş olsun önümüz kış çok kısa olmasin dedim köpegim tıraşa alındı tıraş bitti orada bekledik cıktı içerinin loş ışığından birşey anlamadım eve geldik bir baktımki resmen eylül ayında köpeğimi kazımışlar suan dokunmaya korkuyoruz derisi yaralanicak diye dün geceden beri bu zulmü ona reva görenleri Allaha havale ediyorum bir daha önünden geçmem her mecrada ulaşabildiğim her yere yaşadığım iğrenç tecrübeyi bildiricem canını yavrusunu seven orada tıraş yaptirmasin fotoraflarida yayinliycam…

  2. Aslı hanım ve ekibine binlerce kez teşekkür ederim ????????????benim 9 yaşında pekinez cinsi köpeğim var o benim canım yavrum onların sayesinde şimdi çoooook çoooook iyi sağlığına kavuştu 3 gün önce mesanesinden ameliyat oldu taş vardı ve ASLI hanım mükemmel bir Dr çok çok ilgili.

  3. Biz kedimizi buraya 3 gün bıraktık ardından eve kedimizi eve getirdiğimizde bitkin ve yorgundu 1 hafta içinde tam olarak kedimizi patileri şişti ağzı yara oldu her götürdüğümüzde antibiyotik vurdu hiç bir şey olmadı sonra yeni bir veterinere gittik ve kan paraziti olduğunu Öğrendik ertesi gün kedimizi kaybettik lütfen bu veterinere gitmeyin lütfen çok ciddiyim

  4. Pahalı ve güvenilir değil, bizzat deneyimledim. Çok daha ilgili, uygun ve güleryüzlü seçenekler var, tavsiye etmem

Yoruma kapalı.