Pilot Garage 2 Sanayi

5
(118)

Bornova İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mah. 2. Sanayi Sitesi, 297. Sk. No:13, Bornova – İzmir

Telefon : 0541 232 94 77

Bornova İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi Yol Tarifi

İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mah. 2. Sanayi Sitesi, 297. Sk. No:13, Bornova – İzmir olan İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi, işletmesine 0541 232 94 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Oto Ekspertiz Pilot Garage Bornova 2 Sanayi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 118

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Pilot Garage 2 Sanayi Yorumları

  1. Tesadüfen bulduğum yer olmasına rağmen müşteri kabuldeki Sevdiye Hanım yine müdür Nihat bey Ustaları Halil bey gerçekten hem insan olarak hem de işin ehli olarak muhteşem.Herkes gönül rahatlığıyla aracını götürüp ekspertizini yapabilir.Ben çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  2. Şehirdışımdan ikinci el bir araç getirdiler.Getiren kişilerin aklında soru işareti kalmasın diye google dan tesadüfen bir ekpertiz firmasını kendilerine seçtirdim ve Nihat bey ve ekibinin firmasını seçtiler..Samimi ,güleryüzlü,profesyonel ve dahada önemlisi objektif olmalarından dolayı kendilerine teşekkür eder başarılar dilerim.Yapmış olduğu ekğertiz sonucunda araçta tespit ettikleri sıkıntılara rağmen hem satıcı hem alıcı olarak ben alışverişimimizi tüm detayları bilerek gerçeleştirdik..Teşekkürler…NİHAT BET VE EKİBİNE.

  3. Antalyadan gelip egea bir aracı buraya getirdik. Çok ilgilendiler. Hatta extra olarak ücret talep etmeden işlemler yaptılar. Tavsiye ederim. Aracın contasında problem olduğunu sayelerinde öğrenip 5-10 bin bir masraftan kurtardılar.

  4. Son derece kaliteli insanlar ve güzel hizmet yeri. Araci bu kadar fazla inceleyen baska bir ekspertiz görmedim. 2. Sanayinin girişinde tesadüfen bulduk memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.