Quartz Sahne

3.9
(80)

Bornova Quartz Sahne adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:50, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Quartz Sahne Yol Tarifi

Quartz Sahne İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:50, Bornova – İzmir olan Quartz Sahne, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Quartz Sahne ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Quartz Sahne yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Quartz Sahne hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Quartz Sahne ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Quartz Sahne ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Quartz Sahne için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Quartz Sahne bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Quartz Sahne sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Quartz Sahne Yorumları

  1. Ortam kolonlar ve alçak tavanıyla canlı müzik için hiç uygun değil,. Servis o kadar yavaş ki üç kişinin yemeği bittikten sonra dördüncü kişinin yemeği gelebildi. Soğuklar ise ana yemekten sonra geldi..Bir daha gitmem diye düşünüyorum

  2. Servis süreleri geç, grup olarak gittiğimiz gecede tercih ettiğimiz menüde var olan tatlılar servis edilmedi. Müzik fazla gürültülü. Tuvaletlerin hijyeni iyi değil. Kapalı mekânda sigara içilmesine müsaade edilmesi kötü.

  3. Sahibinin terbiyesizlik yaptiği mekan! İş çikişi 1 tane atalim diye girdigimde “Burda Bira pahali bizden daha uygun yerler var, sen oraya git ” diyerek akli sira insan aşagilayan mekan.

  4. güzel bir çalışma fakat adının öz Türkçe olmasını yeğlerdim bu mekana yakışacak binlerce on binlerce Güzel isim var öz türkçemizde dileriz ki bu yabancı hayranlığını biraz kurtulalım mekanlarımız Ares torunlarımıza öz Türkçe isimler koyalım böyle olduğu zaman kültürümüz daha iyi yaygınlaşır pekişir diye

  5. Orta segment bir mekan. Çok beklentiye gidilmeden gidilir, grupla eğlenilir.

Yoruma kapalı.