Remziye Kuaför

4.5
(6)

Bornova Remziye Kuaför adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 69. Sok. 2/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 30 17

Bornova Remziye Kuaför Yol Tarifi

Remziye Kuaför İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 69. Sok. 2/A, Bornova – İzmir olan Remziye Kuaför, işletmesine (0232) 373 30 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Remziye Kuaför ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Remziye Kuaför yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Remziye Kuaför hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Remziye Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Remziye Kuaför ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Remziye Kuaför için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Remziye Kuaför bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Remziye Kuaför sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Remziye Kuaför Yorumları

  1. Tamamen mesleğine aşık bir hanımefendi
    Bornovada bana tartışmasız gösterdikleri tek adres…Tavsiye ediyorum Emeğinize sağlık remziye hanım. Özellikle makyajıma ve yaptığınız saç tasarımı çok beğenildi.

  2. Güler yüzlü olmaları müşteriye itina ile davranmaları harika

  3. Sadece Remziye Hanımın güleryüzü ve sohbeti bile gitmek için yeter de artar bence. İyi ki varsınız Remziye Hanimcım..

Yoruma kapalı.