Saloon Diva

4.5
(31)

Bornova Saloon Diva adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 159. Sk. 27 C, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Saloon Diva Yol Tarifi

Saloon Diva İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 159. Sk. 27 C, Bornova – İzmir olan Saloon Diva, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saloon Diva ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Saloon Diva yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Saloon Diva hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Saloon Diva ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Saloon Diva ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Saloon Diva için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Saloon Diva bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Saloon Diva sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Saloon Diva Yorumları

  1. Gelin Başı Damat başı derken tepeden tırnağa bir bakımdan geçirildik. Eşim ve ben aşırı bir şekilde memnun kaldık. Raziye hanım ve Isa beye canı gönülden teşekkür ederiz.

  2. Saç sakal 80 TL. Müşterisi hep var yoğun. Vip hizmet te veriyorlarmış. Mekanın için güzel dekore edilmiş.

  3. kirpik lifting fiyaskosu… Verilen vaatler ile sonuçlar arası dağ gibi bir fark.. Yazık verilen paralara yazık harcanan zamana. Asla ve asla kirpik yaptırayım demeyinnn????????????

  4. yeri merkezi ,hijyenik,sakin rahatlıkla tercih edilebilir.

  5. Bu salonun çok güzel bir açık hava salıncağı var. Ancak salona gitmezseniz, sahibi sizi kovalayacak.

    My first unfriendly and not humanistic experience in Turkey. Very upset

Yoruma kapalı.