Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi

4
(9)

Bornova Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, 478/1. Sk. No:14, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 08 47

Bornova Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Yol Tarifi

Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, 478/1. Sk. No:14, Bornova – İzmir olan Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi, işletmesine (0232) 388 08 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Yorumları

  1. Telefon serbest değil bence bu çok yanlış.Kıyafet serbest değil bence bu da yanlış
    Sınıfımız çok güneş alıyor.

  2. Okul çevresindeki insanlar çok şikayetçi okul çıkışında öğrenciler çok bağırıyor ve otobüs duraklarında arabaların üstüne atlayıp duruyolar ve bazı okullardan gelen öğrencilerle dalga geçiyolar

Yoruma kapalı.