Sengul Pharmacy

4
(6)

Bornova Sengul Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Gediz Cd. No:6 D:G, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 81 54

Bornova Sengul Pharmacy Yol Tarifi

Sengul Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Gediz Cd. No:6 D:G, Bornova – İzmir olan Sengul Pharmacy, işletmesine (0232) 339 81 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sengul Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sengul Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sengul Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sengul Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sengul Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sengul Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sengul Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sengul Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Sengul Pharmacy Yorumları

  1. Çok kötü bir eczane, aradığım ilaçları zor buldum ve gereksiz pahalı. Çalışanlar da pek mutlu görünmüyor zaten. Alternatif eczanelere yönelin, daha iyi eczaneler mevcut yakınlarda.

  2. Müsteriye yaklaşımları salgın sürecinde dahi iyi kolay gelmesi dileğiyle ????

  3. İlgili ama yavaş bir eczane iki yaşlı karı koca çalışıyor acil hastaniz varsa yandınız. Nöbetci eczane olarak gittik biz taksiyle birde çok bekledik.

Yoruma kapalı.