Sherwood Restaurant Cafe Pub

4.3
(698)

Bornova Sherwood Restaurant Cafe Pub adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. 59/A, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Sherwood Restaurant Cafe Pub Yol Tarifi

Sherwood Restaurant Cafe Pub İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. 59/A, Bornova – İzmir olan Sherwood Restaurant Cafe Pub, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sherwood Restaurant Cafe Pub ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sherwood Restaurant Cafe Pub yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sherwood Restaurant Cafe Pub hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sherwood Restaurant Cafe Pub ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sherwood Restaurant Cafe Pub ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sherwood Restaurant Cafe Pub için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sherwood Restaurant Cafe Pub bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sherwood Restaurant Cafe Pub sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 698

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Sherwood Restaurant Cafe Pub Yorumları

  1. Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi homemade band’i, enfes burgerleri, uygun kampanyaları, güleryüzlü çalışanları ile çok sevdiğimiz bir mekan. Küçükpark’ın en iyisi ????????

  2. Gerçekten küçükparkta arkadaşlarınla içebileceğim en güzel mekanlardan birisidir samimi.

Yoruma kapalı.