Bornova Sınav Koleji

4.5
(40)

Bornova Bornova Sınav Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 126. Sk. No:19, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 73 73

Bornova Bornova Sınav Koleji Yol Tarifi

Bornova Sınav Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 126. Sk. No:19, Bornova – İzmir olan Bornova Sınav Koleji, işletmesine (0232) 373 73 73 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Sınav Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Sınav Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Sınav Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Sınav Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Sınav Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Sınav Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Sınav Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Sınav Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Sınav Koleji Yorumları

 1. Ortaokul döneminde yönünü kaybetmiş ne yapacağını bilemeyen bir veli olarak çırpınıp dururken ustune birde Form Koleji iken bir suru yaşanan talihsizlikten sonra Bornova Sınav Koleji Hızır gibi yetişti imdadımıza…NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM az kalır ..
  İlk geldikleri gün (oğlum 9.sınıf sonlarında idi) Biz Bornova Sınav Koleji olarak geldik ve bizde Sistem vardır diyen kurduğumuz sistemle öğrencilerimize yetiştiriririz diyen Kurucu Müdürümüz İLYAS Bey Begüm Hanım aynen dediklerini yaptılar.O zamanlar acaba nasıl olur olur mu diye tereddütlerimiz varken şimdi oğlum hedefi olan her geçen gün başarı düzeyini artıran bir öğrenci oldu. VE GERÇEKTEN SİSTEMLERİNİ KURMUŞ KALİTELİ BİR OKUL..OKULUMUZ. Oğlumdan sonra kızım için de ilk adresimiz olacak.
  Gerek okul yönetimi gerek öğretmen kadrosu ne kadar teşekkür etsem az kalır.
  İyiki Bornova Sınav Koleji İyiki Hızır gibi yetiştiniz İlyas Hocam..Sisteminizi kurdunuz ..DEDİĞİNİZİ yaptınız bizi hiç yanıltmadınız..
  Lİse döneminde bir veli olarak gerçekleşen hayallerimize vesile olan Okulumuza
  12. sınıfta da dileklerimiz gerçekleşince de yine yazacağım inşallah..
  TÜm öğretmenlerimize tüm kadroya tekrar tekrar teşekkür ederim ..Ayağınıza taş değmesin…

 2. Sınav kolejine bu senede devam edeceğiz. Bizi unutmayan maddi ve manevi her zaman yanımızda olmaya çalışan yönetici İlyas bey ve rehber öğretmen Devran bey ve diğer çalışanlara teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız.

 3. ŞEHİR ŞEHİR GEZMİŞ BİR ASKER EŞİ OLARAK GÖRDÜĞÜM EN İLGİLİ VE EĞİTİM AÇISINDAN ÜST DÜZEY BİR OKUL. YAZ KURSU İLE BAŞLADIK OKULA VE ANASINIFI EĞİTİMİ İLE DEVAM ETME KARARI ALDIK. OKULDAKİ SEVGİ DOLU ORTAM BİZİ ÇOK ETKİLEDİ. SEVGİ OLDUĞU SÜRECE ÇOCUGUMUN VERİLEN HER EĞİTİMİ EN İYİ ŞEKİLDE ALACAĞINDAN EMİNİM. TEŞEKKÜRLER BORNOVA SINAV KOLEJİ . SAYENİZDE EĞİTİM YAŞAMIMIZA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTIK 🙂

 4. 8. Sınıfta Bornova Sınav Dershanesine gidiyordum hocaları gayet ilgili zorlandığım konularla ilgili tekrardan üstünden geçiyorlardı. Rehberlik öğretmeniz Bilge Uğur Kalkan Lgs döneminde bizlere elinden geldiğince yardım etti. Rehberlik Öğretmeniz Bilge Uğur Kalkanın teklifi üzerine sınav kolejine görüşmeye gittik tanıştığım öğretmenler ilk içeriye girdiğimizden beri Güler yüzlü ve samiydi.Okulun bahçesi,okulun içi sınıfların düzeni falan çok güzel okul gayet temiz ve hijyenik. Sınıflar geniş ve ferah sınıflardaki öğrenci sayıları az. Spor ve sanat alanında bir çok meteryel mevcut.

Yoruma kapalı.