Skytech Klima Servisi

1
(1)

Bornova Bornova Skytech Klima Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No: 66318, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 255 1843

Bornova Bornova Skytech Klima Servisi Yol Tarifi

Bornova Skytech Klima Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No: 66318, Bornova – İzmir olan Bornova Skytech Klima Servisi, işletmesine 0850 255 1843 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Skytech Klima Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Skytech Klima Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Skytech Klima Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Skytech Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Skytech Klima Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Skytech Klima Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Skytech Klima Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Skytech Klima Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skytech Klima Servisi Yorumları

  1. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz. Kendileri istedikleri zaman arıyorlar. 1 ay geçmesine rağmen TV hâlâ gelmedi. Çocuk kandırır oyalar gibi insanları oyalıyolar. Kendi parasıyla rezil olmak isteyen varsa tamda doğru adres… ????????

Yoruma kapalı.