Smart Play

3
(2)

Bornova Smart Play adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğanlar, Ankara Asfaltı Park Bornova Outlet Center No:192 D:16, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 15 99

Bornova Smart Play Yol Tarifi

Smart Play İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğanlar, Ankara Asfaltı Park Bornova Outlet Center No:192 D:16, Bornova – İzmir olan Smart Play, işletmesine (0232) 374 15 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Smart Play ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Smart Play yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Smart Play hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Smart Play ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Smart Play ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Smart Play için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Smart Play bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Smart Play sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Smart Play Yorumları

  1. Merhaba, burada oyuncaklara ayar asıl yapılıyor anlamış değilim. Tren 2 tur da atabiliyor, 6,7 turda. Şansınıza. Kural yok galiba. Bazen kafası karışıyormuş. Oradaki yetkilinin cevabı bu. Adaletsiz buldum.

Yoruma kapalı.