Tadım Park Döner

3.8
(181)

Bornova Tadım Park Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. No:57, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 15 79

Bornova Tadım Park Döner Yol Tarifi

Tadım Park Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. No:57, Bornova – İzmir olan Tadım Park Döner, işletmesine (0232) 373 15 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tadım Park Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tadım Park Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tadım Park Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tadım Park Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tadım Park Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tadım Park Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tadım Park Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tadım Park Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 181

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tadım Park Döner Yorumları

  1. Esnaf lokantası. Dar alan. Ama güleryüzlü çalışanlar ve lezzetli yemekleri var. Izgarası tavsiye edilir. Rıza usta nın kendisi ızgara yapmaktadır. Fiyatları da ekonomik.

  2. Yemekler muthis lezzetli. 4 cesit 13 lira, porsiyonlar doyurucu

  3. Ev yemekleri harika sanki annem yapmış çalışanlar sanki ev ahalisi gibi yemeklere hile hurda yok tat nefis

  4. Lavasa kalın eti az biber turşusu güzel Cat isteyince geliyor ama kötü.guzel yani sokağı

  5. Yemek siparişini 1 saatte getiremeyip aradığımızda da uklaca üslup takinmaya tercih eden, lezzet ve hoşgörü anlamadın da baya bir seviye atlaması gereken firma.

  6. Senelerdir favori mekanimdir. Gençlikte karnımı doyurduğum tek yerdi diyebilirim???? şimdilerde fırsatını bulduysam, dışarıdan bişeyler yiyeceksem ve bornovadaysam ilk aklıma gelen yer orası oluyor.

  7. Rezillik ötesi dün öğlen yedim akşam acile gittim bugun yeni kendime gelebildim. Gıda zehirlenmesi oldu sayelerinde uzak durun leş mekan

  8. bir tavuk döner uzmanı olarak söyleyebilirim ki tavuk döneri tırt… ama et döneri iyi… tavuk döner yiyecekseniz uğramayın, ama diğer ürünler için gidilir ..

Yoruma kapalı.