Tanyel Sürücü Kursu

5
(691)

Bornova Tanyel Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, No:20 Kat: Daire:, Gediz Cd. No:2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 18 18

Bornova Tanyel Sürücü Kursu Yol Tarifi

Tanyel Sürücü Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, No:20 Kat: Daire:, Gediz Cd. No:2, Bornova – İzmir olan Tanyel Sürücü Kursu, işletmesine (0232) 373 18 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tanyel Sürücü Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tanyel Sürücü Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tanyel Sürücü Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tanyel Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tanyel Sürücü Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tanyel Sürücü Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tanyel Sürücü Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tanyel Sürücü Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 691

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tanyel Sürücü Kursu Yorumları

  1. Daha önce hiç şöför koltuğuna oturmamıştım desem yeridir aslında.Barış Hoca ilk dersimizde kurum önünde “hadi geç şöför koltuğuna Evka-3’e sen götüreceksin” dediğinde oldukça şaşırmıştım. Bu yaptığı hareketle bile kendime olan güvenim yerine gelmişti.Her dersimiz hem bilgi dolu hem de çok eğlenceli geçti.Hem güzel eğitimi hem de şahane dostluğuyla gerçekten iyi ki BARIŞ HOCA dedirtiyor. Motivasyonu,desteği her zaman sizinle.
    Barış Hoca ile ders yapmak zaten eşittir usta şöför olmanız. İlk günden tek başınıza park yapmanızı sağlayan tek öğretmen olabilir .Bıkmadan,kızmadan her bilgiyi en güzel en sade şekliyle veriyor ve sonuç olarak tüm adayları sınavı geçmiş oluyor…Bugün bu zor hava şartlarında sınavı geçtiysem Barış Hoca sayesindedir.
    Ayrıca TANYEL SÜRÜCÜ KURSU ailesine de sonsuz teşekkür ederim. Hepsi o kadar sıcakkanlı ki… ve unutmayın BARIŞ ÇUBUKÇUOĞLUNDAN ehliyetinizi almak ayrıcalıktır. ????

  2. Tenyel sürücü kursunu seçtiğime hiç pişman olmadım sınavlarımı da hocalarımın sayesinde tek seferde geçtim. Her zaman azimle ve sabırla barış hocamız destekçimizdi. Kırk yıllık bir aile dostunuzdan ders alıyor gibi hissettiren sıcak tavırlarıyla dersi eğlenceli hale getiren barış hocamıza sonsuz saygılar ve sevgilerle. Bu sürücü kursuna baş vurup da ehliyet kazananlar sadece ehliyet değil ehliyetle beraber bir dost ediniyor. Tam anlamıyla bir mükemmellik yolculuğu ????

  3. Daha önce hiç direksiyon deneyimim olmamasına rağmen Barış Hocamla yaptığımız ilk dersimizde müthiş özgüven veren yaklaşımı, güleryüzü ve profesyonelliği sayesinde tüm tedirginliğim ortadan kayboldu ve birbirinden keyifli derslerimizin sonucunda sınava ilk girişimde başarılı olduk 🙂 Olduk diyorum çünkü ehliyet almak her şeyiyle bir ekip ruhu gerektiriyor, hocanızla aranızda iyi bir iletişim olduğunda ve kurum gerekli ilgili gösterdiğinde bu işi neredeyse halletmiş sayılıyorsunuz, Barış Hocam bu konuda gözünüz kapalı güveneceğiniz bir insan, emekleri ve samimiyeti için tekrar teşekkür ederim! 🙂

  4. Teorik sınav öncesi ve sonrası kurumun ilgisi çok güzeldi. Her şekilde yardımcı oluyorlar. Ehliyet derslerini de en iyi ehliyet hocası Barış Çubukçuoğlu hocamızla birlikte yaptık. Daha önce hiç direksiyona oturmamıştım. Güzel ve profesyonel anlatımlarla birlikte ilk sınavımda geçtim. Kursa arkadaş grubuyla katıldık ve değerli hocamız birbirimizin derslerine girmemize, takip etmenize müsade etti. Kurumdan ehliyet parkuruna da sürüşler yaparak karşılaşabileceğimiz her koşulu da görmüş olduk. Yardımlarınız, destekleriniz ve mükemmel anlatımınız için çok teşekkür ederim. 🙂

Yoruma kapalı.