Taşkent Eczanesi

4.8
(10)

Bornova Taşkent Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 235. Sk. Manavkuyu Mh. Muhtarlığı no:19/A, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 373 40 30

Bornova Taşkent Eczanesi Yol Tarifi

Taşkent Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 235. Sk. Manavkuyu Mh. Muhtarlığı no:19/A, Bayraklı – İzmir olan Taşkent Eczanesi, işletmesine (0232) 373 40 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Taşkent Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Taşkent Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Taşkent Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Taşkent Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Taşkent Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Taşkent Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Taşkent Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Taşkent Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Taşkent Eczanesi Yorumları

  1. Tamer kardeşimin ve çalışanının güler yüzlü ağırlaması ve her ilacı bulabilmemiz süper ötesi sizi seviyoruz

  2. Çok yardımsever ve işlerinde uzman kişiler çalışıyor, mahallede sevmeyen yok, her konuda her zaman karşılık beklemeden yardım ederler mutlaka gelinmesi gereken bir eczane

Yoruma kapalı.