Tetik Tekel Bayi

4.8
(8)

Bornova Tetik Tekel Bayi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Hürriyet Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Tetik Tekel Bayi Yol Tarifi

Tetik Tekel Bayi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Hürriyet Cd., Bornova – İzmir olan Tetik Tekel Bayi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tetik Tekel Bayi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tetik Tekel Bayi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tetik Tekel Bayi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tetik Tekel Bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tetik Tekel Bayi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tetik Tekel Bayi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tetik Tekel Bayi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tetik Tekel Bayi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tetik Tekel Bayi Yorumları

  1. Sayısal loto izmirimkart dolumu yapılan envai çeşitli market ve tekel bayi

  2. Soğuk içki çeşidi olarak çok zengin bir dolaba sahiptir. Onun haricinde çeşitli zengin bir yelpazesi var. Mahalle bakkalından çok daha fazlası. Çocuklar için de çok oyuncak şeker var.

Yoruma kapalı.