Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark

4.3
(7)

Bornova Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Fevzi Çakmak Cd. No:39, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 720 51 51

Bornova Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark Yol Tarifi

Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Fevzi Çakmak Cd. No:39, Bornova – İzmir olan Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark, işletmesine 0553 720 51 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Topçu Tugay Fitness Bornova Küçükpark Yorumları

  1. Kadınların gelip güven ile spor yapabileceği aynı zamanda hazırlanan programlar ve uzman eğitmenler eşliğinde fit bir görünüme kavuşabilecekleri bulunduğu bölgenin en kaliteli spor salonu

  2. Kadınların güvenle ve severek spor yapabileceği , sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmak adina bölgenin en kaliteli spor salonu

  3. Genel anlamda, yalnızca kadın üyelere pilates hizmeti ile ön planda bir salon. Ve çocuklar için temel jimnastik eğitimi… Temiz, pak olmasının yanı sıra işletme anlayışı geliştirilmeli. ????

  4. Hocam referansım yok ama milli savunma üniversitesitesi sınavında ilk 5 bine girmiştim. Ben de gelebilir miyim?

  5. Kalabalik degil haliyle. Aletler cok eski ve sınırlı. Baslangic icin ideal bir salon sadece.

Yoruma kapalı.