Umut Veteriner Kliniği

4.6
(143)

Bornova Umut Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 153. Sk. No:15, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 13 51

Bornova Umut Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Umut Veteriner Kliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 153. Sk. No:15, Bornova – İzmir olan Umut Veteriner Kliniği, işletmesine (0232) 374 13 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Umut Veteriner Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Umut Veteriner Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Umut Veteriner Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Umut Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Umut Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Umut Veteriner Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Umut Veteriner Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Umut Veteriner Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Umut Veteriner Kliniği Yorumları

  1. Sokakta baktığımız durumu kötü olan kedi hakkında bize iyi dendi gittiğimizde hayvanın suratı şişmiş ağzı burnu çok kötüydü keşke getirmeseydik 600 TL verip hayvanı dahada berbat hale getirdiniz ben baksam eminim daha iyi olurdu

  2. Veteriner bey sokaktan bulduğumuz kedi için çok yardımcı oldu. ????

  3. Hayvan severlikleri, ilgi ve alakalaları çok iyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.