Uydu Çanak Anten Montaj

4.8
(54)

Bornova Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 183/1. Sk. No:4A, Bornova – İzmir

Telefon : 0534 788 00 29

Bornova Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis Yol Tarifi

Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 183/1. Sk. No:4A, Bornova – İzmir olan Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis, işletmesine 0534 788 00 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uydu Çanak Anten Montaj Ayar Lcd Led Tv Tamir Elektronik Teknik Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Uydu Çanak Anten Montaj Yorumları

  1. Harun bey ve kardeşi iki tv mize kabloları takıp birini duvara monte etti uydu kurulumu yaptı gerekli açıklamaları söyledi gitti yarım saat mi sürdü anlamadım jet hızıyla işini yaptı gitti fiyatı makuldû elektrikçi lazımdı arkadaşının telefonunu verdi.tavsiye ederim daha ne isteyeyim ki.

  2. Harun bey işini bilen temiz çalışan biri, çatıdan daireye çanak anten kablosunu çekti ve karışık görünen tv aparatını hızlı bir şekilde duvara monte etti. Kendisiyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

  3. Evimde Digitürkün aylarca yapmadığı çanak ayarı ve cihaz bağlantıları için çağırdığım Harun Bey sağolsun çabucak halletti.Herkese tavsiye ederim 10 numara işçilik ve hizmet.Hayırlı işleri olsun..

  4. Telefon açtıktan sonra hemen ilgilendiler fakat hala çekmeyen kanallar var akşam geç olduğu için pek özen gösterilmedi.

Yoruma kapalı.