Vodoko Halı Yıkama

3.6
(9)

Bornova Vodoko Halı Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, Özdar Cd. No:66/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 120 77 12

Bornova Vodoko Halı Yıkama Yol Tarifi

Vodoko Halı Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, Özdar Cd. No:66/A, Bornova – İzmir olan Vodoko Halı Yıkama, işletmesine 0532 120 77 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vodoko Halı Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vodoko Halı Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vodoko Halı Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vodoko Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vodoko Halı Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vodoko Halı Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vodoko Halı Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vodoko Halı Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Vodoko Halı Yıkama Yorumları

  1. Günlerdir evim mis gibi kokuyor çok güzel yıkanmış, ellerinize sağlık ????

  2. Cuma günü teslim ettiğim halılarımı teslim alırken salı günü getireceklerini ve gelmeden 1 saat önce arayacaklarını söylediler. Hafta sonu yoğun yağıştan dolayı dükkanı su bastığını tüm halıların yeniden yıkanacağını ve perşembe ya da cuma günü teslim edeceklerini bildirdiler. Cuma günü gelmeden önce arayacaklarını bildirdikleri için işlerim dolayısıyla evden ayrıldım. Daha sonra beni arayıp kapıda olduklarını söylediler. Arayacaktınız dediğimde aradıklarını söylediler ama ben kesinlikle firma tarafından aranmadım. Bu konuda yetkiliye görüştüğümde halıları komşuya bırakmayı kabul etmememi bahane ederek resmen beni haksız çıkardı. Ben hiçbir komşumdan halıların ücretini rica etmek zorunda değilim. Ama firma beni gelmeden önce aramak zorunda. Halılarım 2 gün sonra, pazartesi günü geldi. Açtığımda halıları bu firmaya verdiğim için bir kez daha pişman oldum. Halılarım leş gibi sigara kokuyor. Resmen yıkanmadan önce çok daha temizdi. Sinirleriniz harap olsun istemiyorsanız bu firmaya asla güvenmeyin. 1 yıldız bile size fazla.

  3. Merhaba Atatürk mahallesinde oturuyorum konuma baktım bana yakın dı halımı yıkatmak için öncelikle araştırma yapayım dedim yerinde görmek için haritadaki konuma gittim baktım ne göreyim. Bim vardı ŞOK OLDUM BİLİP BİLMEDEN HALINIZI BÖYLE YERLERE VERMEYİN BAŞINA NE GELECEĞİ BELLİ OLMAZ

Yoruma kapalı.