Woods Lounge

1.5
(2)

Bornova Woods Lounge adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 83. Sk. No:18, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Woods Lounge Yol Tarifi

Woods Lounge İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 83. Sk. No:18, Bornova – İzmir olan Woods Lounge, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Woods Lounge ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Woods Lounge yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Woods Lounge hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Woods Lounge ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Woods Lounge ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Woods Lounge için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Woods Lounge bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Woods Lounge sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Woods Lounge Yorumları

  1. Çok kötü mekan.Doğum günümde sırf erkek erkeğe geldik diye rezervasyon yaptığımız halde kaldırıldık.Erkek olunca prestiji düşüyormuş heralde.Bu olaydan sonra karar size kalmış zira yanınızdaki kızın işi çıkar ve giderse mekandan kovulabilirisiniz.Bunun dışında da kesinlikle gidilecek mekan değil

  2. Bornova’da o kadar mekan varken pek de tercih edilesi bir yer değil.

Yoruma kapalı.