Yanar Doner

4.3
(168)

Bornova Yanar Doner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:132 D:2C, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 388 88 96

Bornova Yanar Doner Yol Tarifi

Yanar Doner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:132 D:2C, Bayraklı – İzmir olan Yanar Doner, işletmesine (0232) 388 88 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yanar Doner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yanar Doner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yanar Doner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yanar Doner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yanar Doner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yanar Doner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yanar Doner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yanar Doner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 168

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yanar Doner Yorumları

  1. Et ve tavuk döneri mükemmel ???? ben etini tercih ediyorum ama eşim tavuk döneri, ikiside mükemmel zaten erkenden bitiyor

  2. Kalitesi asla tartışılamaz, son derece güzel fakat biraz pahalı.

  3. Bir dürüm kola 30tl bu ne küçükparkta tadım döner daha ucuz kaliteli

Yoruma kapalı.