Yaşam Güzellik Salonu

3.8
(12)

Bornova Yasam Guzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:122 D:4, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 40 07

Bornova Yasam Guzellik Salonu Yol Tarifi

Yasam Guzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:122 D:4, Bornova – İzmir olan Yasam Guzellik Salonu, işletmesine (0232) 339 40 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yasam Guzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yasam Guzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yasam Guzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yasam Guzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yasam Guzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yasam Guzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yasam Guzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yasam Guzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yaşam Güzellik Salonu Yorumları

  1. Kullandıkları makine kesinlikle işe yaramıyor kimseye önermiyorum hiç sonuç alamadım ve müşteri memnuniyeti için çabalamıyorlar.

  2. 5 yıldır bidigim bir yer Ayrıca memnun kaldım ❤️ tavsiye ediyorum ????

  3. Cilt bakımı yaptırdım . Personel ilgili ve güzel bir bakım yapiyorlar. Keyifli , terapi gibi oldu. Teşekkürler.

Yoruma kapalı.