Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu

0
(0)

Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, 1776. Sk. no 50, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 227 20 26

Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, 1776. Sk. no 50, Bornova – İzmir olan Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu, işletmesine 0532 227 20 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yelken Erkek Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. İnternette yazan ve yurt genel müdürlüğünden aldığım telefon numaralarını arıyorum ulaşamıyorum telefon numarasını bilen var mı

  2. Hayatımın son 4 yılını nasıl geçirmek isterdin deseler ben gene bu yurtta arkadaşlarım ve yurt personeli ile geçirmek istediğimi söylerdim. Bu yurda yeni gelen arkadaşlara tavsiyem herkes ile arkadaş olun özelikle memurlar ile cünki onlar hem size bir abi hemde bir arkadaş oluyorlar. Bu arada unutmadan halı sahada kaleci olun inanın dünyanın en iyi futbolcusu siz olsanız bile bu kadar değerlenmezsiniz. Murat hocam Mehmet abi Mustafa abi ve ve ve Ramco hiç unutulmayacaksınız. ❤❤❤

  3. Allah devletimize zeval vermesin.zor zamanda herşeyimize herzamanki gibi yetişti.hepimize sahip çıktı kimseleri sokaklarda koymadı.ayrıca yurt müdürü murat sarıer beyefendiye bizleri evlatları kardeşleri gibi sahip çıktı.allah razı olsun sayın cumhurbaşkanımızdan ve yurt müdürümüz murat sarıer beyden.sabancı erkek yurdunun (bornova erkek öğrenci yurdu)tüm özverili çalışanlarına sonsuz TEŞEKKÜRLER.korhan ÖZDEMİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir