Yelkenbicer Petrol Ürünleri

4.2
(49)

Bornova Yelkenbicer Petrol Urunleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. no 261, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 09 18

Bornova Yelkenbicer Petrol Urunleri Yol Tarifi

Yelkenbicer Petrol Urunleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. no 261, Bornova – İzmir olan Yelkenbicer Petrol Urunleri, işletmesine (0232) 388 09 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yelkenbicer Petrol Urunleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yelkenbicer Petrol Urunleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yelkenbicer Petrol Urunleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yelkenbicer Petrol Urunleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yelkenbicer Petrol Urunleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yelkenbicer Petrol Urunleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yelkenbicer Petrol Urunleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yelkenbicer Petrol Urunleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yelkenbicer Petrol Ürünleri Yorumları

  1. Bugün BP diye girecekken OPET tabelası asıldığını gördüm.

  2. Eskiden BP olarak hizmet veriyordu ancak artık OPET oldu, işletmecisi hala yelkenbiçer petrol.

  3. Yelken biçer artık opet oldu bilgilerinize benzin kaliteli

  4. Sozde musteriyim adam hem arabama benzin doldurdu hem bana hakaret eder gibi tavir sergiledi.Sorsan iş stresi…Sanki ben calisanim o musteri.

Yoruma kapalı.