Yeni Öztürk Eczanesi

4.8
(10)

Bornova Yeni Öztürk Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 243. Sk. Pk:35030, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 374 74 23

Bornova Yeni Öztürk Eczanesi Yol Tarifi

Yeni Öztürk Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 243. Sk. Pk:35030, Bayraklı – İzmir olan Yeni Öztürk Eczanesi, işletmesine (0232) 374 74 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Öztürk Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Öztürk Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Öztürk Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Öztürk Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Öztürk Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Öztürk Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Öztürk Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Öztürk Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yeni Öztürk Eczanesi Yorumları

  1. Aradığım herşeyi buluyorum. Eğer o an için ellereinde yoksa derhal temin ediliyor. Eczacı hanim ve çalışanları çok ilgili kibar ve güler yüzlü

  2. Sahibi ve çalişanlari çok iyi ve yardimsever zamanim yoktu ve ilaclarimi bizzat dükkanin sahibi evime kadar birakti.şahsen cok sayida ilac almak zorunda oldugum icin birlikte ilac islerini hallediyrz.iyiki tanimisim o eczaneyi

  3. Aile eczanemiz oldu artık ????çok cana yakınlar. Islerinde gerçekten güven sağlıyorlar çok teşekkür ederiz ????????????

  4. Nöbetçi eczane olduğu için tercih ettim ve o kadar sıcak ve ilgili bir eczacı ile karşılaştım ki, gerçekten mutlu oldum. Evime biraz uzak olsa da tekrar tercih edeceğim. Eczacı Hanım, son derece aydınlatıcı şekilde tüm ilaçların içerikleri, kullanım şekilleri ve dozajları hakkında bilgi verdi.

Yoruma kapalı.