Yeni Taxi

4.3
(8)

Bornova Yeni Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 23 45

Bornova Yeni Taxi Yol Tarifi

Yeni Taxi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Bornova – İzmir olan Yeni Taxi, işletmesine (0232) 374 23 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yeni Taxi Yorumları

  1. En iyi Şöförler aynı durakta Ama En iyisi Halit bey

  2. Bence Mükemmel bir taksi durağı araçlarıda yeni ve çok temiz

  3. 24 saat kesintisiz hizmet, saygılı ve temiz çalışanlar.

  4. Sıra sıra taksi durağın önüne dizilmiş telefonla arayınca hepsi müşteride sıra veremiyorlarmış ne zaman dönecekleri belli değil..kısa mesafe rezilliği sinir bozucu ve müşteriyle nasıl konuşulacağını da bilmezler

Yoruma kapalı.