Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü

2.3
(106)

Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ege Üniversitesi Kampüsü, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 10 83

Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü Yol Tarifi

Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ege Üniversitesi Kampüsü, Bornova – İzmir olan Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü, işletmesine (0232) 388 10 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü Yorumları

  1. Odalar küçük ve odaya göre kişi sayısı oldukça fazla, banyo ve wc çok eski her yeri dökülüyor bir gün duş bozulur bir gün kapı çıkar bir bakmışsınız kışın ortasında sıcak su yok bazen elektrik kesik olur, oda temizligi neredeyse hiç denecek kadar az yapılıyor ve yetersiz yapılıyor o zaman da, çalışma odaları soğuk, memurlar bir sorununuz olduğunda asla çözüm odaklı değiller tam aksine size karşı bu eski yurdu savunmaya geçiyorlar sadece öylesine memuriyet yaşamak için bulunuyorlar, öğrenci için birşeyleri çabalayan yok bir memur haricinde o da dünyadaki en iyi yönetici olan Mine Hanım. Paranız kısıklı ise ve gidebilecek bir yeriniz yok ise gitmeniz gereken son yer diyebilirim. Ucuz ama ucuzluğunun değerinde bile değil. Orayı tek güzel yapan şey içerisindaki doğa ve hayvanları.

  2. Ege Üniversitende okuyan kız öğrenciler için güzel bir yurt. 4 kişilik ve 6 kişilik ranzalı odalar mevcut. Fiyatlar uygun. Üniversite içinde güzel bir ortam.

  3. Yurt çok eski. Odalar çok pis, çok nadir temizleniyor. Yemekleri gerçekten berbat tuz ve yağdan geçilmiyor. Doymak ve aç yatmamak için yiyoruz resmen. Etüt odası dedikleri yerin duvarları kağıt gibi. Haliyle sesten ders çalışamıyoruz.

Yoruma kapalı.