Ada Taxi

3.4
(22)

Bornova Ada Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 62. Sk. No:7, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 45 49

Bornova Ada Taxi Yol Tarifi

Ada Taxi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 62. Sk. No:7, Bornova – İzmir olan Ada Taxi, işletmesine (0232) 342 45 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ada Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ada Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ada Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ada Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ada Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ada Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ada Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ada Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ada Taxi Yorumları

  1. Otogara gittik taksiyle. Ekstra bagaj parası aldı şoför. Yolda bir de bunun hiç sorun olmadığından bahsedip durdu. Velhasıl kelam dürüst değiller alternatifiniz varsa uzak durun derim.

  2. Kendi bölgeleri (bir entaksi® uygulamasi) olsa bile taksimetreyi önceden açıyorlar. Gereksiz kasıyorlar yani, tavsiye etmem bir yıldız bile fazla

  3. Telefonla konuşurken “taksi metre acik geliriz ha” dedi kimse. Zaten taksi çağırıyorsak birşeyleri göze almışızdır degil mi ? Önce konuşmayı öğrensinler müşteriyle

  4. Adrese hızlı geliyorlar en kısa yoldan gidiyorlar

Yoruma kapalı.