Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu

4.2
(40)

Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, No:, 1776. Sk. No:4, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 93 93

Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu Yol Tarifi

 

Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, No:, 1776. Sk. No:4, Bornova – İzmir olan Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu, işletmesine (0232) 388 93 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gsb Kyk Yörük Ali̇ Efe Erkek Öğrenci̇ Yurdu Yorumları

  1. Benim yurdum ve dördüncü yılım… İkinci evim burası daha ne diyebilirim

  2. Çok kaliteli ve güleryüzlü hizmet. Kendinizi eminim evinizde gibi hissedeceksiniz. Evet yurtta kalmıyorum ama çok sık ziyaret ediyorum 🙂

  3. Yurt çalışanları çok ilgili ve yetkin kişiler, öğrenciler kendi evinde gibi ve belli bir disiplinde yaşıyorlar. Wifi var. Bilişim sınıfı ve etütleri mevcut. Ekstra olarak öğrencilere kurslar düzenliyorlar. 565-585 nolu otobüs lere binip toprakyol durağında inerseniz yurda ulaşım sağlarsınız.

Yoruma kapalı.