Antakya Döner

3.8
(455)

Bornova Antakya Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 162. Sk. 3/a, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 33 42

Bornova Antakya Döner Yol Tarifi

Antakya Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 162. Sk. 3/a, Bornova – İzmir olan Antakya Döner, işletmesine (0232) 342 33 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Antakya Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Antakya Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Antakya Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Antakya Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Antakya Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Antakya Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Antakya Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Antakya Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 455

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Antakya Döner Yorumları

  1. Tadı zaten her zaman güzel. Ancak pandemi sürecinde tüm çalışanları maske takan nadir işletmelerden.

  2. Lezzetini hiç beğenmedim. Eskiden çok güzeldi. el değiştirmişler sanırım. Ama eskiden yediğim antakya döneri değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir