Yeni Abidin Eczanesi

3.3
(8)

Bornova Yeni Abidin Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:26/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 12 71

Bornova Yeni Abidin Eczanesi Yol Tarifi

Yeni Abidin Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:26/A, Bornova – İzmir olan Yeni Abidin Eczanesi, işletmesine (0232) 388 12 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Abidin Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Abidin Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Abidin Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Abidin Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Abidin Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Abidin Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Abidin Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Abidin Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yeni Abidin Eczanesi Yorumları

  1. konum yanliş sakin aldanmayin ege üniversitesi hastanesi karşısında bu eczane hastaneyi bulun eczaneyi bulmuş olursunuz.

Yoruma kapalı.