Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu

4.2
(96)

Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 155. Sk. 4 B, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu Yol Tarifi

Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 155. Sk. 4 B, Bornova – İzmir olan Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu Yorumları

  1. Güzel bir açık hava tiyatrosu. Fakat koltuklar aşırı şekilde rahatsız ve dışarıdan çok fazla ses alıyor.

  2. Açık havada orta büyüklükte sahne her yerden gözüküyor güzel vakit geçirebileceğiniz etkinlikler olan tiyatro salonu

  3. Salon güzel, erken gidin park güzel çay için yürüyüş yapın portakal kafede 2basket atın langırt oynayın ????

  4. Güzel bir yer. Oturmada en arkalara kalmamaya dikkat edin ses arkaya gitmiyor, önden en köşeden yer bile alsanız çok rahat görebiliyorsunuz sahne dikdörtgen bir oturma düzeninde oval değil o yüzden.

  5. Mekan harika koltukların duruşu, sahnenin yüksekliği ancak ses sisteminde sürekli sıkıntı yaşandığı iiin tiyatro bölündü. Yine de tercih edilebilir

Yoruma kapalı.