Barış Erkek Kuaförü

4.9
(57)

Bornova Barış Erkek Kuaförü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : YILDIZ Çarşısı, Kazımdirik mah 151. Sokok no1/p, Hilal Ortaokul Arkası, Bornova – İzmir

Telefon : 0535 327 15 45

Bornova Barış Erkek Kuaförü Yol Tarifi

Barış Erkek Kuaförü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi YILDIZ Çarşısı, Kazımdirik mah 151. Sokok no1/p, Hilal Ortaokul Arkası, Bornova – İzmir olan Barış Erkek Kuaförü, işletmesine 0535 327 15 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Barış Erkek Kuaförü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Barış Erkek Kuaförü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Barış Erkek Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Barış Erkek Kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Barış Erkek Kuaförü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Barış Erkek Kuaförü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Barış Erkek Kuaförü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Barış Erkek Kuaförü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Barış Erkek Kuaförü Yorumları

  1. 21 yıldır sürekli olarak geldiğim ve her seferinde memnun kaldığım berber. Teşekkürler Kıl Profesörü Yüksel BERBEROĞLU ????????

  2. Yüksel abi gerçekten saçınıza ve size olan ilgisi alakası zamanla gelip gittikçe azalmayan nadir berberlerden. Saçınızın karakterine uygun kesimi de yapıyor. Dükkanda her ziyaretimde istisnasız olarak temiz. Saçınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

  3. Gayet ilgili ve temizdi, ilk defa saçımı beğenerek çıktım bir berberden.

Yoruma kapalı.