More Beer

4.3
(463)

Bornova More Beer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 180. Sk. No: 3/A, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova More Beer Yol Tarifi

More Beer İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 180. Sk. No: 3/A, Bornova – İzmir olan More Beer, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca More Beer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan More Beer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. More Beer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak More Beer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan More Beer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. More Beer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. More Beer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada More Beer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 463

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova More Beer Yorumları

  1. Küçükparkın sayılı nezih mekanlarından biri entelektüel insanların bazen de kendini entelektüel zanneden insanların bulunduğu kuzu burgerini ekmeğinin bayat olmadığı zamanlarda yemenizi tavsiye ederim tabi bulursanız bi var bi yok çünkü mutfak olarak zayıf kalsa da aperatifler var…yabancı biraların bir çoğu mevcut olan mekanda fiyatlar piyasadan fazla yada az değil.Bir enteresan özelliğinden de bahsetmeden edemeyeceğim mekan musevi mezarlığıyla dip dipe içip içip imana gelmemek elde değil.

  2. Kokteyleri güzel atıştırmalıkları da öyle çalışanlar her zaman güler yüzlü bu mekanı seviyorum

  3. Mekan çok güzel, ama fazla hesap ödeniyor hep, umarım düzeltirler.
    Edit: Son kez gittiğimde adisyon vererek güven sağlamak istediklerini söylediler. Yapıcı hareket için teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.