BFit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi

4
(28)

Bornova B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:31, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 44 88

Bornova B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi Yol Tarifi

B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fatih Sultan Mehmet Cd. No:31, Bornova – İzmir olan B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi, işletmesine (0232) 343 44 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada B Fit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova BFit Kadınların Spor Ve Yaşam Merkezi Yorumları

  1. Spor aletleri var yarım dakika aletlerde yarım dakika ortaya geçip hocanın verdiği hareketleri yapıyorsunuz. 3 tur yapılıyor. 1. Tur kardio egzersizleri, 2. Tur sıkılaşma, 3. Tur da germe egzersizlerinden oluşan yarım saatlik program bitiyor. Salonun diğer bölümünde serbest hareketlere devam ediyorsunuz. Hocalardan bilgi alabiliyorsunuz. Güler yüzlü ve iletişimleri çok güzel. Tek sıkıntı yeni başlayan, kilolu, yaşlı fark etmeden aynı egzersiz yaptırılıyor. Kişiye özel durum serbest zamanda olabiliyor.

  2. Kısa bir süre gidip bıraktığım kurum. İlgilenmediler. Ortayaşa uygun bir mekan, sadece dedikodu vs dönüyor. Memnun kalmadığım için bırakmak istediğimde ödediğim parayı binbir zorlukla geri aldım. Marka gözümde sırf bu şube yüzünden hiç iyi bir izlenim bırakmadı diyebilirim, şikayet etmeme rağmen hala üyelik için mesaj atıp beni arıyorlar. Denemeden kursa yazılmayın.

  3. 3 aylık kampanyamız var 180 tl dediler kayıt oldum .Deprem oldu 3 hafta zaten birşey yapamadık pandemi dolayısı ile Para mi geri istedim neymiş öyle birşey yokmuş.Yazildigimin ertesi günü iptal etmek istemiştim halbuki.Nasil birşeyse asla önermiyorum.Spor olarak da hiç spor yapmadıysanız size göre değil hiç bir şekilde yönlendirme yok.Uzun zamandır spor yapan ile siz birsiniz….. Kardeşim ile denemeye gittik zaten ,orda çalışan hocanın tutumundan yazılmak istemedi keşke bende yazılmasaydım.

Yoruma kapalı.